Siuntimas

Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu info@lerara.com arba

skambinkite telefonu +3706 38 07 083 pagrindinė taisyklė – komunikuoti.

Lerara drabužiai – ne masinės gamybos prekė, o rankų darbo produktas.

 

Prekių pristatymas Lietuvoje

 

Lerara drabužiai ir daiktai Lietuvoje pristatomi per Lietuvos paštą: registruotu paštu, LP express. Atkreipiame dėmesį, jog Lerara drabužiai – ne masinės gamybos prekės, tad kiekvienas drabužis – rankų darbo ir siuvamas jums asmeniškai. Lerara prekės pristatomos per 14 dienų (užsakytos šioje el, parduotuvėje). Jei jums drabužis kuriamas individualiai – individualiai ir sutariame laiką.

Jei prekė yra gaminama pagal išankstinį, individualų užsakymą tuomet apie gamybos ir pristatymo laiką būsite informuoti atskiru laišku, skambučiu telefonu po apmokėjimo už prekes. 

Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos dydžio ir svorio, todėl kaina Lietuvoje – nuo 1.5 Eur iki 7 Eur.

 

Prekių pristatymas Europos Sąjungos valstybėse

 

Lerara prekės į ES šalis siunčiamos pirmenybiniu registruotu paštu per Lietuvos paštą per 14 dienų po užsakymo apmokėjimo.
Siuntimo kaina priklausomai nuo svorio: nuo 10 Eur.

 

Prekių pristatymas į kitas (ne Europos Sąjungos) valstybes
 

Prekės siunčiamos pirmenybiniu registruotu paštu per Lietuvos paštą. per 14 dienų po užsakymo apmokėjimo. Pardavėjas neatsako už muitų, PVM ar kitas siuntos gavėjo šalyje reglamentuotas mokestines prievoles, šias išlaidas apmoka pirkėjas. Siuntimo kaina: nuo 10 Eur

 

Prekių atsiėmimas studijoje

 

Prekes nemokamai galima atsiimti Lerara studijoje adresu: Savanorių pr. 6a Vilniuje darbo dienomis nuo 8 iki 19 val., tereikia iš anksto susitarti telefonu +3706 38 07 083.

Prekes atsiimti galima po apmokėjimo per 14 dienų, Lerara jus asmeniškai informuos el. paštu ar telefonu apie atsiėmimo dieną.

0
  • Black Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now